80

BLOG : www.sesliesintin.com Sesli chat

www.sesliesintin.com Sesli chat

sesliesinti Kurucuları Yıllardır Sesli Chat panellerin ve sesli Chat odalarında edindiği tecrübe sonucunda güçlü alt yapısıyla Sesli DJ ile seslichat Portalını kurmuştur.

Neden sesliesinti ?

Sesli Chat severler her zaman öncelik olarak o sitenin disiplinini ve seviyeli ortamını göze alarak çevresindeki arkadaşlara önerir.Gerek sohbet ,gerek arkadaşlık kurmalarında en büyük etken nitekin seviyeli ve samimi bir sohbet ortamından geçer, işte bu yüzden sizlere sesliesinti olarak bu önemli unsurları size sunuyoruz.

Sesli Chat

Sesli Chat ; Dünya genelinde 7/24 SpeakyChat Sistemi ve Sohbet panelleri eşliğiyle farklı sohbet odalarında ücretsiz olarak canlı kişilerle kameralı sesli sohbet imkanı sağlar.

sesliesinti Sesli Chat Girişi

İlk Defa sesliesinti Chat odalarına katılım sağlayacaksınız ilk öncelikle ana sayfada Bulunan Sesli Chat giriş e tıklayarak kullanacağınız rumuzu ( kullanıcı adı ) yazıp giriş butonuna tıklayın. Karşınıza açılan pencerede SpeakyChat Active x Kurulumunu indirip bir seferliğine kurulumu tamamlamanız gerekecektir. Önemli bir husus ise lütfen Internet Explorer tarayıcısından giriş yapın. İşte hepsi Bu kadar iyi sohbetler.

16 Nis 2018 1309 Görüntüleme

0 YORUM YAPILDI

Gönder